.

.

New
диего дала палма Мат Кармин, Број 93 Беж

диего дала палма Мат Кармин, Број 93 Беж

DEN 3.00

Стока
Во продавницата

Полу мат финиш. Долготрајни и размачкана слободен. Нема силикони. Кармин мат има богата и кремаста конзистентност која совршено ги покрива усните,следејќи целосна, па дури и примена со одлична моќ за престој без дамки. Остава усните да изгледаат добро дефинирани, со извонредна полумат завршница. Формулиран со растителни масла за фаќање, заштита и поправање на бојата, овој производ гарантира беспрекорни усни.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи