.

.

New
лианг Корпи За Перење Водоотпорни Чаршафи Облека Корпа За Перење Преклопување Детски Играчки Корпа За Складирање Перење Валкана Облека Корпа За Организатор Со Ра?

лианг Корпи За Перење Водоотпорни Чаршафи Облека Корпа За Перење Преклопување Детски Играчки Корпа За Складирање Перење Валкана

DEN 856.00

Стока
Во продавницата

Застанете сами, лесни и цврсти. лесно за предавање и движење. Еколошки материјали се свежи и невкусни за заштита на вашето здравје. Може да се користи за ставање облека, играчки, крпи итн. Совршен за дома, канцеларија, плакар, спални соби, бањи, оставата, чајната кујна, биро, студентски дом и повеќе мултифункционални. Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте не. Материјал : Памук и Лен Карактеристика : Еко-Пријателскикарактеристика : Преклопувањеупотреба : Сончев Тип : Корпи за Складирање.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи