.

.

New
Никимисеј Самопотемнувач Пена Збогатена Обезбедува, Сите типови на кожа Сончање Активни Брзо, Без Лажен Мирис На Тен, Без Додадени Непријатности, Тен Без Ленти Вег?

Никимисеј Самопотемнувач Пена Збогатена Обезбедува, Сите типови на кожа Сончање Активни Брзо, Без Лажен Мирис На Тен, Без Додадени

DEN 3.00

Стока
Во продавницата

Мус за сончање никимисеј е експресен - оставете тен 2 часа за сончан сјај или преку ноќ за длабока бронза.ја трансформира вашата кожа без никакви непријатни ленти или дамки за убав природен изглед. Мусот за Самопотемнување брзо се суши и е транспарентен-тоа значи дека нема повеќе блокирани пори, сува кожа или тен префрлете се на облека или чаршафи.неверојатно темно тен на планетата. 100% Природен Вегански Екстракт Од Корен И смола За Екстра зацврстување работи на мазна и тонизирана кожа.Навлажнете ги сувите области. Измијте откако ќе се постигне саканата нијанса. Може да трае приближно 10-20 сесии за сончање на целото тело.СЈАЈОТ НАДОЛУ ДЕРМАТОЛОШКИ тестиран и одобрен, така што е безбеден за чувствителни типови кожа и е ослободен од иритирачки состојки. [ПАТУВАЊЕ ПРИЈАТЕЛСКИ И КАМПУВАЊЕ ПРИЈАТЕЛСКИ] Нема потреба да се грижите за тоа пат надолу во ТСА. Нашето сончање е пријателско за авиони за да можете да патувате без проблеми со вашиот омилен. Овие се исто така совршени за кампување и патување!. Мус за сончање никимисеј е експресен - оставете тен 2 часа за сончан сјај или преку ноќ за длабока бронза.ја трансформира вашата кожа без никакви непријатни ленти или дамки за убав природен изглед. Мусот за Самопотемнување брзо се суши и е транспарентен-тоа значи дека нема повеќе блокирани пори, сува кожа или тен префрлете се на облека или чаршафи.неверојатно темно тен на планетата. 100% Природен Вегански Екстракт Од Корен И смола За Екстра зацврстување работи на мазна и тонизирана кожа.Навлажнете ги сувите области. Измијте откако ќе се постигне саканата нијанса. може да трае приближно 10-20 сесии за сончање на целото тело.СЈАЈОТ НАДОЛУ ДЕРМАТОЛОШКИ тестиран и одобрен, така што е безбеден за чувствителни типови кожа и е ослободен од иритирачки состојки. [ПАТУВАЊЕ ПРИЈАТЕЛСКИ И КАМПУВАЊЕ ПРИЈАТЕЛСКИ] Нема потреба да се грижите за тоа пат надолу во ТСА. Нашето сончање е пријателско за авиони за да можете да патувате без проблеми со вашиот омилен. Овие се исто така совршени за кампување и патување!.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи