.

.

New
ГИНТАИ ЛАПТОП AC Dc Приклучок За Кабел За Напојување Приклучок За Приклучок За Кабел За Полнење Со Замена На Жица за HP Omen 17-CB 330W N18E L60899-001

ГИНТАИ ЛАПТОП AC Dc Приклучок За Кабел За Напојување Приклучок За Приклучок За Кабел За Полнење Со Замена На Жица за HP Omen

DEN 2.33

Стока
Во продавницата

100% Сосема нов и висок квалитет. Овој производ се тестира пред испорака. Ве молиме бидете сигурни дека ќе се купуваат Од Гинтаи. Посебна вештина и техники потребни за правилна инсталација. Лесно за вас заменете ја вашата неисправна ,испукана или скршена, продавачот потсетува дека треба да го замените ова во исклучена состојба. Компатибилни модели : Замена за HP Омен 17-CB 330 W N18 E L60899-001пакетот Вклучува : Замена *1 ако имате какви било прашања, ве молиме не двоумете се да контактирате со услугата за клиенти На Gin Tai, ви благодариме за вашата соработка !.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи