.

.

New
Табеларни Светилки За Спални Соби Комплет од 2, Ноќна Ламба Со Двојни USB Порти, 3-Насочна Затемнета Столна Ламба со 2 USB Порти, Ноќни Ламби Со Полнење За Спална Соба Дне

Табеларни Светилки За Спални Соби Комплет од 2, Ноќна Ламба Со Двојни USB Порти, 3-Насочна Затемнета Столна Ламба со 2 USB Порти,

DEN 1119.84

Стока
Во продавницата

①Дизајн Концепт Од Природата●овие светилки за спални соби сет од 2 има качување лисја од лоза растењето од основата некако претставува ретро изглед и полн со амбиент на виталност во вашиот дом. Белиот гипс стаклен абажур на врвот на светилките покрај креветот симболизира расцутен цвет, беспрекорно мешајќи се со целата лисна светилка, подобрувајќи гоesетското чувство на целиот простор, нашата 3-насочна затемнета столна ламба ви носи најлесен начин да ја осветлите вашата спална соба, гостинската соба, ходникот и влезот. ●Задебелен Метал И Тешка Должност ● светилката за допир со USB порти е изработена од железо за зајакнување со потешка основа. Никогаш да не се грижите за листовите на светилката во спалната соба лесно ќе се свиткаат со неправилно работење, а нејзината цврста основа на ноќните светилки ја зголемува стабилноста за поставување на која било маса во вашата соба. Тоа е функционален како и атрактивен допир светилки за спална соба заслужуваат повеќе комплименти од вашите семејства, гости и пријатели. ●3-Насочна Контрола На Допир Со Затемнување : овие стилски столни ламби со затемнување имаат цврст сензор и нудат 3 различни осветленост(ниска/средна/висока) кои целосно ги задоволуваат вашите потреби за осветлување. Сите ментални делови на табелата светилка за спална соба вклучувајќи ги и нејзините лисја може едноставно да се прислушуваат за да ги прилагодат нивоата на осветленост. Без одложување И Без бесшумно, и што е најважно, Без прекин на другите. €2 USB Порти И Барања За Сијалица Q : контролната табела за контрола на допир има ДВОЈНИ USB порти за брзо полнење кои едноставно можат да ги полнат вашите мобилни телефони, i Pads, лаптопи или друг електронски уред во исто време без да се движат наоколу, и заштеда на време и енергија. Функцијата За Полнење работи цело време без оглед на вклучено или исклучено светло. УСБ-ноќните светилки бараат е26 база а19 6В 2700к светилки кои имаат подобри перформанси со помала излезна топлина, еколошки, Без трепкање и Без блескави. ●Загарантирано Задоволство На клиентите : ние сме посветени на создавање на клиенти одлично искуство за купување на оваа столна ламба со USB порта и ветуваме годишна гаранција. Секое прашање како што се инсталација, делови што недостасуваат, функционални проблеми беа загарантирани да бидат одговорени во рок од 12 часа, ве молиме слободно контактирајте со нашиот тим по продажбата.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи