.

.

New
Кибест 7 парчиња Мат Течен Кармин и 1 парчиња Комплет За Шминка За Усни, Пигментирани Водоотпорни Комплети За Подарок За Усни За Подароци Долги Комплети За Кадифени

Кибест 7 парчиња Мат Течен Кармин и 1 парчиња Комплет За Шминка За Усни, Пигментирани Водоотпорни Комплети За Подарок За Усни

DEN 3.33

Стока
Во продавницата

●Сјаен и Кадифен●оригиналниот комплет кармин со црвени тонови од 8 парчиња, вклучувајќи 7 шарени стапчиња за усни и 1 мазна усна полна, со исклучително удобна мат формула и мека кремаста текстура се лизга без напор и рамномерно се покрива како течност и се суши до луксузна, кадифена завршница која трае со часови. ●Вистински во боја и Кремаст ● овој комплет кармин со големо влијание, богато пигментиран, кој се состои од 8 парчиња во 8 различни природни бои, поставува живописна боја со мат финиш. Комбинира незаменлива формула со супериорна удобност и е изработена за да испорача целосно заситена исплата на покриеност со само едно лизгање. ●Удобна и Широко користена€лесната текстура и интензивната хидратација нудат свилено чувство со нулта гравитација. Погоден за купување како лична употреба или како подарок за вашата мајка, сопруга, девојка пријатели на роденден, денот на Благодарноста, Божиќ или други фестивали. ①Се-во-едно и Разноврсна. Овој гол комплет кармин создава совршено платно од секој изглед на усните од неутрален до смел за совршенство од ден до ноќ. Погоден за цела сезона шминка и во сите прилики, особено додека сте во канцеларија, состаноци, шопинг, забави. Одлично за секого, без разлика дали сте почетник во шминка или шминкер. ●Брз Одговор во Рок од 24 часа ве Молиме забележете дека комплетот Кармин може да се оштети за време на пратката, ако добиете скршена стока или не сте задоволни со нашиот производ, слободно контактирајте не и ние нема да штедиме напори да ви понудиме најдобро решение. Револуционерната крем текстура дава кадифено мат ефект. Се применува непречено со прекрасна исплата на бои, слоеви и без распаѓање. Минимален трансфер откако ќе се постави, бојата благодатно згаснува. Останете лесни без чувство на затегнатост или сувост во текот на денот. Вегански и без суровост. Комплетот Течен Кармин кибест има 7 пигментирани нијанси на усни и 1 ексклузивен навлажнувачки подебел за усни, што ви дава сосема ново искуство со мат усните. Оваа нова формула се чувствува како облак на усните и носи ултра-мат ефект без сушење или нагласување на линиите на усните. Кремастата текстура се шири рамномерно за лесна сензација на мус со минимален трансфер откако ќе се постави.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи