.

.

New
ОРИУКАН Мини Шминка Торба СО Огледало, Спојката Чанта Кожа Кармин Случај, Модерна Морнарица Сиви Ленти Шаховска Табла Гроздобер

ОРИУКАН Мини Шминка Торба СО Огледало, Спојката Чанта Кожа Кармин Случај, Модерна Морнарица Сиви Ленти Шаховска Табла Гроздобер

DEN 3.33

Стока
Во продавницата

Димензија : 3.7 "х 2.7 " х 0.8"(9.5€7€2 СМ), може да собере 3 кратки кармини. Материјал : Изработен Од вештачка микрофибер кожа за удобно чувство на раката. пренослив : Опремен со мало огледало, лесен за излегување поправете ја шминката. Лесно се става во Чантата или Чантата со Вкрстено Тело. Уникатен Подарок : совршено е да се подарите како сладок корисен подарок на вашите најблиски. Исто Така, што е одлично за пешачење, патување, свадба, забави итн. Персонализирано прилагодување : областа на моделот може да се замени со вашата омилена слика, ова е бесплатна услуга за прилагодување, само треба да ни ја испратите сликата. Ви благодариме за гледање на нашите производи. Ние се грижиме за секоја нарачка и секој клиент, ве молиме слободно кажете ни дали имате какви било прашања.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи