.

.

New
Под Оклоп Машки Ривал Руно Екипажот Дуксер

Под Оклоп Машки Ривал Руно Екипажот Дуксер

DEN 2.33

Стока
Во продавницата

Ултра меко руно со памучна мешавина со средна тежина. Брусен ентериер за дополнителна топлина. Ребрести јака, манжетни и дното полите. 100% Полиестер. Увезени. Повлечете го затворањето. Машинско Перење. Под мисијата На Армур е да ги направи сите спортисти подобри преку страста, дизајнот и немилосрдната потрага по иновации. Технологијата зад разновидниот асортиман на Производи На Оклопот е сложена, но програмата за жнеење на придобивките е едноставна : носете Топлинска Опрема кога е жешко, Ладна Опрема кога е ладно и Ситесезонска Облека помеѓу крајностите. Под мисијата На Армур е да ги направи сите спортисти подобри преку страста, дизајнот и немилосрдната потрага по иновации. Под мисијата На Армур е да ги направи сите спортисти подобри преку страста, дизајнот и немилосрдната потрага по иновации. Технологијата зад разновидниот асортиман на Производи На Оклопот е сложена, но програмата за жнеење на придобивките е едноставна : носете Топлинска Опрема кога е жешко, Ладна Опрема кога е ладно и Ситесезонска Облека помеѓу крајностите. Ултра меко руно со памук со средна тежина со четкана внатрешност за дополнителна топлина. Ребрести јака, манжетни и дното полите.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи