.

.

New
Јосу Здравје Опрема Гума Шкурка Мат, 14 парчиња Контура Брусење Блок Профил Контура Брусење Костец Блок Флексибилни Контура Полирање Рампа Дрво Алатки За Гипс Карт?

Јосу Здравје Опрема Гума Шкурка Мат, 14 парчиња Контура Брусење Блок Профил Контура Брусење Костец Блок Флексибилни Контура

DEN 407.84

Стока
Во продавницата

[Три Форми] : Нашиот пакет со 3 форми и вкупно 14 парчиња блок за контурно брусење за да ги задоволи вашите различни потреби, така што мелењето е повеќе на место, а контурните рачки за брусење ќе се справат со повеќето проекти за брусење на кои може да наидете. [ Се користи со Шкурка] : оваа флексибилна подлога за полирање обично се користи со шкурка за лесно полирање на кривините и контурите. [Квалитетен Материјал] : Нашата гумена подлога за шкурка е изработена од квалитетен гумен материјал, рамка за мелење шкурка, лесна за ракување, разноврсна, издржлива, заштедува време и напор. [Едноставна Операција] : контурните подлошки за брусење се лесни за ракување, едноставно исечете ја хартијата до големина, завиткајте ја околу еден од контурните рачки за брусење и започнете со брусење. [Широка Примена] : контурните рачки за брусење се совршени за мелење и полирање на автомобили, производи од дрво, уметност, занаети и ѕидови, како и против ' рѓа од разни метали. Карактеристики : 1. 14 парчиња комплет блокови за брусење, изработени од увезена гума, користени со шкурка за лесно полирање на кривините и контурите. 2. Рамка за мелење шкурка, лесна за ракување, разноврсна, издржлива, заштедува време и напор. 3. Три форми и различни спецификации за задоволување на различни потреби, така што мелењето е повеќе на место. 4. Големина на рамка за шкурка Во форма на полноглавец (Г) : прибл. 3/4инч, 7/8инч, 1 инч 5. Големина На Држач За Хартија Во Форма На Дијамант (А) : Прибл. 90°, 60°, 45°, 30° 6. Големина на рамка за шкурка во Форма на рог (Г) : прибл. 1/4 инчи, 3/8 инчи, 1/2 инчи, 5/8 инчи, 3/4 инчи, 7/8 инчи, 1 инч 7. Се користи за мелење и полирање на автомобили, производи од дрво и ѕидови, како и анти- ' рѓа на разни метали. 8. Треба да се користи со шкурка. Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Тип На Ставка : Материјал За Блок За Брусење : Гумена Боја : Црна Количина : 14 ПАРЧИЊА Список На Пакети : 14 х Блок За Брусење Забелешка : 1. Ве молиме дозволете мала грешка поради рачно мерење. Ви благодариме за разбирањето. 2. Мониторите не се калибрирани исти, бојата на предметот прикажана на фотографиите може да покажува малку поинаква од вистинскиот објект. Ве молиме земете го вистинскиот како стандард.

Карактеристики на производот

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Sanding Block
Material:
Rubber
Color:
Black
Quantity:
14PCS
  :
Package List:
14 x Sanding Block :
  :
Note:
1. Please allow slight error due to manual measurement. Thanks for your understanding. :
2. Monitors are not calibrated same, item color displayed in photos may be showing slightly different from the real object. Please take the real one as standard. :
Свеж

Поврзани производи