.

.

New
Дијамант Вежба Бит - BRSCHNITT 1/4 инчен Ѕидарски Вежба Битови Во Собата За Порцелан Плочка Керамички Камен Гранит Мермер, Шестоаголник Стебло Дијамант Дупка Видов Вежба

Дијамант Вежба Бит - BRSCHNITT 1/4 инчен Ѕидарски Вежба Битови Во Собата За Порцелан Плочка Керамички Камен Гранит Мермер, Шестоаголник

DEN 719.84

Стока
Во продавницата

+ Широки Апликациибитовите Со Дијамантско јадро се одлично обработени за суви дупки за дупчење преку тврда порцеланска плочка,керамика,плочка за бања, гранит и мермер, мидарија, бетон, стакло, тврда пластика со леснотија. Користењето вода може да го продолжи животот. € Широко Се КористиКарбид триаголен вежба бит главно се користи за да се обезбеди точна позиционирање за дијамант малку;. Големина ✔ 5pcs/пакет 4pcs1/4"(6mm) дијамант вежба малку&1pc Карбид вежба малку, дијамант висина 8mm, вкупна должина 65mm, брзо се вклопуваат 6.5 mm, дијамант ронки #50/60 на дијамант јадро вежба малку. €Дијамант вежба малкуКористејќи технологија со вакуумско лемење, што ја зголемува отпорноста на температура и триење,за да ги направи дијамантските честички подобро да се закачат за основниот челик,да ги подобрат перформансите и животниот век.Изграден со висококвалитетен дијамантски ронки за сечење без напор и подобрена издржливост при тешки апликации.Висококвалитетното челично тело помага да биде поефикасно и издржливо, не е лесно да се деформира. ✔ Машина Suitable Погоден За секоја електрична вежба,рачна вежба, Вежба За Клупа,кога користите Аголна Мелница, ве молиме инсталирајте дупчалка за аголна мелница.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи