.

.

New
XGeek Кајак Кров Решетката-Лесно Да Се Инсталира &засилувач; Продавница, Со Анти-Лизгање Слој и 2 Широк Ремени, Компатибилен Со Т-Облик Шини

XGeek Кајак Кров Решетката-Лесно Да Се Инсталира &засилувач; Продавница, Со Анти-Лизгање Слој и 2 Широк Ремени, Компатибилен

DEN 639.84

Стока
Во продавницата

Лесно За Инсталирање И Складирање : Решетката За покрив Со Кајак XGeek е дизајнирана да биде компактна и лесна за инсталирање. Може брзо да се монтира на шините во Форма на Т-облик на вашиот автомобил без никакви алатки и лесно може да се чува во багажникот или гаражата кога не се користи. Облога против Лизгање : лавиците за носачи на кајак имаат мека и анти-лизгачка обвивка што го штити вашиот кајак од гребнатини и го одржува безбедно на место за време на транспортот. Два Широки Ремени : производот доаѓа со два широки, висококвалитетни ремени кои обезбедуваат дополнителна безбедност за вашиот кајак на покривот на вашиот автомобил, спречувајќи го да се тресе или да се движи за време на транспортот. Компатибилен со Шини Во Форма На Т : решетката За кајак Кајак XGeek е дизајнирана да се вклопи на шини во Форма На Т, широки најмалку 20mm (0,78 инчи) и високи 4mm (0,15 инчи). Ако шините на вашиот автомобил ги исполнуваат овие барања за големина, можете да му верувате на оваа решетка да обезбеди неспоредлива цврстина и сигурност за вашиот сакан кајак. Разноврсна : решетката За кајак Кајак XGeek е совршена за транспорт на кајаци, кануа и други мали пловни објекти. Тоа е задолжителен додаток за секој ентузијаст на отворено кој сака лесно да ја однесе својата опрема на пат. кајак покрив решетката.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи