.

.

New
Животно Зебра Бебе Виси Торба За Перење Алишта, Преку Вратата Торба За Перење Алишта Тешка Издржлива Торба За Складирање За Заштеда На Простор Виси Валкана Корпа З?

Животно Зебра Бебе Виси Торба За Перење Алишта, Преку Вратата Торба За Перење Алишта Тешка Издржлива Торба За Складирање За

DEN 319.84

Стока
Во продавницата

Забележете Два Различни Типа На Куки : обезбедуваме два различни типа куки, едниот е леплива кука, другиот е кука од нерѓосувачки челик, попогодно ви е Да ја користите торбата за валкана облека Во различни прилики секоја висечка торба е обезбедена со 2 куки за железна врата и 2 пвц куки за лепак. Заштеда на простор, торбата може да се закачи на вратата, плакарот, ѕидот или каде сакате.It може да се пере со рака или машина. Нашиот сортирач на облека може да биде совршено решение за нередот додека го подобрува украсувањето на вашиот дом. Тоа е високо препорачливо за мали простори, како бања спална соба еднократно пелени за складирање простор заштеда на ѕид валкани колеџ плакарот дома студентски дом зад вратите. Висечките корпи може да се закачат на вратата, во плакарот, на ѕидот или каде сакате и можат да ви помогнат да ги чувате секојдневните потреби, како што се валкана облека, постелнина, крпи, детски играчки итн. За да ја зголемите цврстината, ве молиме залепете ги куките на ѕидот 24 часа пред да ја закачите goods. Едноставно отпакувајте и растоварете го миењето директно во корпата за перење. Постојат 2 куки од нерѓосувачки челик за да ги инсталирате на вратата или плакарот, и 2 куки за вшмукување за да се држите до плочките во бањата, спалната соба или каде било каде што сакате.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи