.

.

New
Нови 0,35 х Висококвалитетни Рибни Леќи За Panasonic HC-VX870

Нови 0,35 х Висококвалитетни Рибни Леќи За Panasonic HC-VX870

DEN 1.33

Стока
Во продавницата

0.35 х Висока Дефиниција Дигитален објектив. Челик Барел Изградба. Вклучува макро приврзаност што може да се исклучи и да се користи за екстремни снимки одблизу. Чувајте прицврстени кога користите за да добиете ефект на рибино око. Повеќеслојно Оптичко Стакло. Инфрацрвена Компатибилен.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи