.

.

New
Дакел Колбаси Кучиња Стигнале Носителот Значка Ролна Метал Проект Значка Носителот Со Појас Клип Клуч Прстен За Името Картичка

Дакел Колбаси Кучиња Стигнале Носителот Значка Ролна Метал Проект Значка Носителот Со Појас Клип Клуч Прстен За Името Картичка

DEN 2.00

Стока
Во продавницата

Нерѓосувачки челик. Произведено во САД Или Увезено. ❀ нашиот држач за значки што се повлекува е изработен од нерѓосувачки челик, кој е цврст и издржлив. ❀ површината е полирана за повеќе текстура и удобно чувство на раката. ❀ носителот на значката што се повлекува има вградена пролет, а најлонското јаже може слободно да се протега, а големината може да се прилагоди според потребите. ❀ носителот на значката што се повлекува има вградена пролет, а најлонското јаже може слободно да се протега, а големината може да се прилагоди според потребите. ❀ НАШАТА ЛИЧНА карта е мала и лесна, лесна за носење и практична. Погоден е за повеќетоd карти и може да се користи во канцеларии и училишта. Ова е издржлив држач за значки што се повлекува.Нашите декоративни држачи за значки што се повлекуваат се погодни за различни занимања како што се медицински сестри, канцелариски работници, персонал за безбедност, наставници, ученици, членови на семејството, пријатели, деца, соученици и професионалци во училишта, канцеларии, болници, фабрики или Работни семинари Присутни На состаноци, концерти, конференции итн.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи