.

.

New
Вкусен Чипс Чипс Торба За Ручек Отстранлива Кожна Кутија Рачка Држач За Подготовка За Оброци Еднократно Изолирана За Училиште За Пикник

Вкусен Чипс Чипс Торба За Ручек Отстранлива Кожна Кутија Рачка Држач За Подготовка За Оброци Еднократно Изолирана За Училиште

DEN 0.33

Стока
Во продавницата

Големина : големината на кутијата за организатор за подготвување оброци за возрасни/работа/на отворено е 10,6"H x 8,3" L x 3,5 " W, ова е една стандардна торба за ручек.Иако оваа торба за Ручек изгледа мала, но главниот оддел е голем капацитет. Целата храна можете да ја чувате внатре во пакувањето со кожни оброци,како што се сендвичи,салата,грицки,пијалоци и овошје во една кеса.Имате повеќе простор за храна и пијалоци отколку другите кеси. Функционален Дизајн : внатрешниот и надворешниот дизајн со функционален мрежен џеб за носење дополнителни предмети и мултифункционален ремен со тока ја прави торбата за ручек лесна за носење. Уште повеќе, рачката на врвот и дизајнот со двоен патент нека оваа торба за Ручек може да биде лесна за секојдневна употреба.Рачката може да се носи рачно или да биде врзана за ранец на патот. Водоотпорен и отпорен на Нечистотија : широко отворениот дизајн на оваа отстранлива торба за ручек е лесен за пристап и може да спречи истекување на течноста од контејнерот и извалкање во внатрешноста на торбата.Материјалот на овој држач за подготовка на оброци е кожа,овој материјал е отпорен на валкани и триење. На овој вид материјал му треба само бришење со влажна крпа и добро е како ново ако е валкано. Дизајн на печатење : предната страна на оваа торба за држачи за оброци е отпечатена со нашата лична шема на дизајн.Моделот на оваа торба за ручек рачна торба е шарена,кул,симпатична,убава,смешна и интересна.Овој дизајн нека вашата кутија за ручек за печатење е различна со другите и е посебна за вас и вашите љубовници. Широко Примена : оваа кожна торба за ручек што може да се одвои може да се користи не како работна торба за ручек, туку може да биде и добра торба за храна на отворено, како што се училишна торба, поладна торба, торба за пикник, торба за сите или торба за купување.Функционалната торба за ручек со рачка може да избере да носите храна и пијалоци во канцеларија,работа,училиште,излети,плажа,семејство,патување со автомобил,парк,патувања,кампување,патување или какви било активности на отворено. Торбата за ручек за повеќекратна употреба изработена од кожа со рачка и мрежест џеб е лесна за секојдневно using.It може да ја одржува храната ладна топла или свежа неколку часа. Смешно на кутијата за ручек е моделот печатење на предната страна, што нека вашата торба е уникатна и различна со другите.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи