.

.

New
ПРЕДИВО 20 парчиња Мини Зен Мини Зен песок гребла Бамбус Гребло Зен Градина Алатка Гребло Градина Гребло Маса

ПРЕДИВО 20 парчиња Мини Зен Мини Зен песок гребла Бамбус Гребло Зен Градина Алатка Гребло Градина Гребло Маса

DEN 404.32

Стока
Во продавницата

Песок Послужавник Гребло : Склопот на материјали,, безбедно, издржливи и практични. Песок Гребло : тоа може да биде добро се применува на разубавување на чај уметност песок маса и да добијат повеќе забава. Мини Гребло од Бамбус : производот е лесен, лесен за чување и носење, исклучителен изглед, лесен за употреба. Зен Градина Песок Алатки : Овој мини зен градина гребло е елегантен, издржлив, убав и практичен. Гребла На маса : практичните додатоци На Зен Градинарски Песок се исто така многу погодни за производите за украсување на вашиот дом. Пакетот Вклучува 20 Х Мини Зен Градинарски Гребла Карактеристики-Овој мини зен градинарски гребло е елегантен, издржлив, убав и практичен. - Боја : Боја На Дрво. - Преферирани материјали,, безбедни, издржливи и практични. - Практичните додатоци На Зен Градинарски Песок се исто така многу погодни за вашите производи за украсување на домот. - По одличен процес на полирање, мазен и издржлив, пријателски за кожата на вашите раце, и можете да го ракувате со доверба. - Големина : Околу 14,00Х3, 50Х2, 00см/ 5, 50Х1, 38Х0, 79инч. - Материјал : Бамбус. - Рентабилно, можете да го купите овој компактен и практичен комплет за гребло зен гарден по прифатлива цена. Информации за стоки ова е збир на мини зен градинарски гребла изработени од природен и практичен бамбус. Дизајнот е разумен и големината е соодветна. Може да се користи за уметничко создавање во масата за чај од песок. направено со одлична изработка, безбедно и практично, што ви овозможува да произведувате бранови, патеки и различни обрасци на масата за чај од песок. Користејќи ги овие алатки, можете лесно да уживате во забавата за разубавување на песочната маса и подобро да уживате во удобно време.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи