.

.

New
TCM 152505SA-BX NBR /Јаглерод Челик Масло Печат, Са Тип, 1.562 x 2.502 x 0.500

TCM 152505SA-BX NBR /Јаглерод Челик Масло Печат, Са Тип, 1.562 x 2.502 x 0.500

DEN 173.44

Стока
Во продавницата

Димензии на пакетот : 3,5 Л х 0,75 Ч х 3,5 В (инчи). Тежина на пакетот : 0,15 фунти. Земја на Потекло : Тајван, Провинција Кина. Дел Број : 152505СА-БХ. печат. Дихтоматик нитрил еден усна двојно случај.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи