.

.

New
Млечна Кригла Дизајни Бомбардер Команда Гравирани 5 Унца Пиво Може Дегустатор Стакло

Млечна Кригла Дизајни Бомбардер Команда Гравирани 5 Унца Пиво Може Дегустатор Стакло

DEN 239.84

Стока
Во продавницата

Рачно Изработени. 5 мл Може Стакло. Висококвалитетно Стакло. Хемиски Гравирани Со Рака. Нема Да Избрише или Да Избледи. Ова е прекрасна чаша од 5 мл, во облик и големина за да личи на конзерва за пиво. Тоа е рачно врежано со љубовна грижа. Висококвалитетното стакло и уникатниот дизајн го прават ова одлично за лична употреба или како посебен подарок!.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи