.

.

New
Флексибилни Лепливи Завои За ткаенина - 100 Завои За Броење Со Нелеплива Подлога, Без Латекс, Нега На Рани За Комплет За Прва Помош, 3 х 3/4

Флексибилни Лепливи Завои За ткаенина - 100 Завои За Броење Со Нелеплива Подлога, Без Латекс, Нега На Рани За Комплет За Прва

DEN 111.84

Стока
Во продавницата

2 Галон. 8 Галони. ТЕШКИ ЗАВОИ-Овие неверојатно силни и флексибилни завои ќе уверат дека без разлика што правите, тие ќе се движат со вас за да обезбедат неверојатна покриеност и заштита. ИНДИВИДУАЛНИ ЧИСТИ ПАКУВАЊА-Секој завој од 3" х 3/4" доаѓа поединечно завиткан во сопственото пакување за да се обезбеди чистота и дополнително да се заштити од можна инфекција. МАТЕРИЈАЛ ЗА ДИШЕЊЕ - нашите стручно ткаени завои од ткаенина создаваат заштита која дише, мека и нема да се држи до вашата кожа за лесно отстранување. ОПТИМАЛНА ЗАШТИТА-Соодветна За администрирање на третман на помали рани, овие завои без латекс соодветно покриваат испакнатини, гребнатини и исеченици за оптимална заштита. 100% ГАРАНТИРАНО ЗАДОВОЛСТВО - нашата доверба во нашите производи доаѓа од нашето долгогодишно искуство во медицинската област. Ние ги гарантираме сите наши производи со 100% гаранција за враќање на парите.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи