.

.

New
Lovevook торба за пелени торбички, голема торба за пелени за бебиња водоотпорна тота за пелена со промет со подлога

Lovevook торба за пелени торбички, голема торба за пелени за бебиња водоотпорна тота за пелена со промет со подлога

DEN 367.36

Стока
Во продавницата

Торба за пелени : 16,5*6.1*15.6. Торба за прва помош (свиткана) : 4.3*5.3. Преносен менувач за менување (не е склопена) : 29,5*13. Случај за цуцла : 3.2*2.2 (дијаметар/ширина. Увезени. Најлонска обвивка. Затворање на патент. Машинско миење. Хигиенски и удобно, други 8 џебови обезбедуваат да останете организирани без да копате наоколу. 【Внимателен дизајн】- Комбинацијата на торби за пелена и торба за прва помош може подобро да ги задоволи потребите на мајките. Мулти-одделенија за дизајн за лесно сортирање на ленти, ленти, апчиња, итн. И може да се склопи за лесен пристап. 【Удобно и издржливо】-Нашата пелена е изработена од ткаенина отпорна на солзи, силни патенти и постава, тој е лесен, но доволно издржлив за да одржи голема тежина. 4 тркалезни метални стапала на дното за да ја задржите торбата со мама чиста и надвор од земјата. 【Лесно за носење】- торба за пелена за бебиња со преносна подлога за менување е опремена со одвојлива лента за рамо, флексибилниот метод на носење ви овозможува лесно да носите торба за бебиња како торба со крстосници, торба за рамо или чанта. ветре. 【Што ќе добиете- голема торба за пелена за бебиња и мала торба за комплет за прва помош (празна). Taghубовната торба за пелена е внимателен подарок за нова мајка и мора да ја има новороденчето за вашиот регистар за бебиња. Увезени. Најлонска обвивка. Затворање на патент. Машинско миење. Хигиенски и удобно, други 8 џебови обезбедуваат да останете организирани без да копате наоколу. 【Внимателен дизајн】- Комбинацијата на торби за пелена и торба за прва помош може подобро да ги задоволи потребите на мајките. Мулти-одделенија за дизајн за лесно сортирање на ленти, ленти, апчиња, итн. И може да се склопи за лесен пристап. 【Удобно и издржливо】-Нашата пелена е изработена од ткаенина отпорна на солзи, силни патенти и постава, тој е лесен, но доволно издржлив за да одржи голема тежина. 4 тркалезни метални стапала на дното за да ја задржите торбата со мама чиста и надвор од земјата. 【Лесно за носење】- торба за пелена за бебиња со преносна подлога за менување е опремена со одвојлива лента за рамо, флексибилниот метод на носење ви овозможува лесно да носите торба за бебиња како торба со крстосници, торба за рамо или чанта. ветре. 【Што ќе добиете- голема торба за пелена за бебиња и мала торба за комплет за прва помош (празна). Taghубовната торба за пелена е внимателен подарок за нова мајка и мора да ја има новороденчето за вашиот регистар за бебиња. Еве ги димензиите за вашата референца : .

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи