.

.

New
WOMENQAQ Усна Полни Природни Усни Полни Усни За Дневна Употреба Усна Полни Сјај Направи Усни Пополни и Навлажнувачки 5ml Кармин Надвор

WOMENQAQ Усна Полни Природни Усни Полни Усни За Дневна Употреба Усна Полни Сјај Направи Усни Пополни и Навлажнувачки 5ml Кармин

DEN 111.84

Стока
Во продавницата

[Намалување На Брчките На Усните] Природните Состојки Се Ниски Иритирачки И Не Лепливи. Може Ефикасно Да Ги Исуши И Испуканите Усни И Да Ги Намали Брчките На Усните. [Веднаш Збогатување На Усните] Ја Усвојува Формулата За Збогатување На Усните. Можете Да Го Користите За Ноќевања, Забави Или Специјални Настани. Вашите Усни Ќе Изгледаат Пополни За Време На Целото Патување. Креирај Секси Усни Шминка. [Употреба] Според Реалните Потреби На Усните, Може Да Се Користи Заедно Со Друг Кармин Или Сам. Прво Можете Да Нанесете Кармин, А Потоа И Усна Полна Гос Козо За Да Ги Направите Усните Да Имаат Ефект И Да Ги Направат Усните Попривлечни. [Одличен Подарок] Полни Усни Е Мал И Лесен, Лесен За Носење. Исклучителниот Надворешен Пакет Е Божиќен И Новогодишен Подарок За Пријателките, Членовите На Семејството, Девојките И Сопругите. Ако не Сте Сигурни Дали Ви се Допаѓа Чувството на Печење На Усните,Ви Препорачуваме Да Пробате Мала Количина Сјај За Усни На Вашите Раце пред Употреба. Кармин Или Сјај За Усни Пред Нанесување На Полни Усни.Нанесете Дневна Усна Полна На Целата Усна 2-3 Пати На Ден. WOMENQAQ Усна Полна Природна Усна Полни Усни За Дневна Употреба Усна Полни Сјај Направи Усни Пополни и Навлажнувачки 5ml Кармин Out Lip Постелнина Природна Усна Полни усни за дневна употреба Усна Полни Сјај Направи Усни Пополни и Навлажнувачки 5mlm материјал : Пластикабојка : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!).

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи