.

.

New
Уметникот Мора Да Има Комплет За Усни И Кармин Костен Голи Темноцрвени Мат Мат Пенкала Кармин 24Ч И Со Шминка За Усни За Црни Зрели Жени Долготрајни Лабијали Мате Ме?

Уметникот Мора Да Има Комплет За Усни И Кармин Костен Голи Темноцрвени Мат Мат Пенкала Кармин 24Ч И Со Шминка За Усни За Црни

DEN 92.64

Стока
Во продавницата

●2 Во 1 Лагер За Усни И Кармин ● - Дизајнот Со Двојна Завршница Направен Можете Да Користите Кармин и Лагер за Усни на Двата Краја. Нов Дизајн Со Двојни Глави Кармин И Лагер За Усни Во Една, За Нацртајте Деликатна Линија За Усни Пред Да Нанесете Кармин. Комбинира Линија За Усни и Кармин и Го Прави Двојниот кармин Посовршен,Ја Задоволува Потребата од сите Прилики. ①Роденденски Сет/Кутија За Подароци,со Совршен Пакет, Совршен Како Подарок Испраќа До Љубовник, Семејство и Пријатели Кога Денот На Вљубените ,Роденден, Денот на Мајката и Друг Фестивал! Совршен За Различни Прилики, Како Што Се Запознавање, Забава, Свадба, Бар, Топка, Кампување, Канцеларија, Училиште Или Дневни Шминки. ● И Ниско Qrand Комбинира Луксуз И Достапност Како Ниеден Друг Бренд За Убавина Не Може. Нашата Цел Е Да Ве Поттикнеме Да Изгледате, Чувствувате И Да Бидете Најдобри, Без Да Ја Жртвувате Фискалната Одговорност.Ако Имате Какви Било Проблеми, Ве Молиме Контактирајте Не И Ние Ќе Ви Обезбедиме Задоволство По Услугата. ●Долготрајна И Водоотпорна●Не Лепете Чаша, Не Избледувајте, Кадифена Завршница, Нелеплива, Долготрајна и Водоотпорна, 24 Часа Кармин, Високо Пигментиран, Лесно Боење со Сјајна Текстура, Водоотпорен, За Целодневен Совршен Изглед на Шминка. Уметникот Мора Да Има Лагер За Усни И Комплет Кармин Костен Голи Темноцрвени Мат Мат Пенкала Кармин 24Ч И Со Шминка За Усни За Црни Зрели Жени Долготрајни Лабијали Мате Облога За Мелем За Усни Што Ја Менуваат Бојата И Комплет За Кармин Костен Голи Темноцрвени Мат Пенкала Кармин 24Ч И Со Шминка За Усни За Црни Зрели Жени долготрајни лабиали мате 24 хора Оригинален Материјал : Пластична Боја : Како Што Покажува Сликата, (Поради Разликата Помеѓу Различните Монитори, Сликата Може Да Има Мала Разлика Во Бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!) Тежина на пакетот : 21г големина на Пакетот : 15х1, 6х1, 6см, (ве Молиме дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.).

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи