.

.

New
ФОРЛИМ Фен За Чизми За Работа, Пренослив Фен За Чевли За Ракавици За Чизми и Потопло со 24-Часовен Тајмер За Одложување, Тајмер За Автоматско исклучување, Дизајн На П?

ФОРЛИМ Фен За Чизми За Работа, Пренослив Фен За Чевли За Ракавици За Чизми и Потопло со 24-Часовен Тајмер За Одложување, Тајмер

DEN 287.84

Стока
Во продавницата

АПС. ?€Креативен Телескопски Дизајн На Свиткување ® Збогувајте се со влажните, непријатни обувки СО ФЕН за ЧЕВЛИ ФОРЛИМ!Искусете ја разликата со Нашите Иновативни телескопски и свитливи суви порти кои можат да достигнат длабоко во кутијата со високи чизми. Додека сувата решетка со преклопување од 180° може да собере обувки и ракавици од сите големини и форми. Чувајте ги чевлите и чизмите суви и удобни со овој иновативен и лесен за употреба фен!. ?●Брзо и Ефикасно Присилно Загревање На Воздухот ● Нашиот фен за чизми работи тивко, нежно затоплувајќи го воздухот што се крева и ги суши вашите обувки за само 1-2 часа. Присилниот воздух се загрева до 105°F-140°F/40,5 q -60 qu, осигурувајќи дека вашите предмети се суви и подготвени за одење. ?●Интелигентен Тајмер●Заштедете енергија и прилагодете го циклусот на сушење со 2-часовниот автоматски тајмер за исклучување. Поставете различни работни времиња за различни видови чевли и лесно намалете ја потрошувачката на енергија. (Забелешка : " 42 °C " во тајмерот е само за декоративни цели и не претставува температура.). ?①Широка Примена Нашиот фен за чевли е погоден за сушење чевли, чизми, ракавици, скијачки чизми, патики, атлетски и ловечки обувки, како и опрема на отворено. Чувајте ги сите ваши предмети суви и удобни со нашиот разноврсен и ефикасен фен. ?●Гарантирано задоволство●стоиме зад нашиот производ со 2-годишна гаранција и нудиме 24/7 пријателска услуга за клиентите. Ве молиме, не потопувајте го производот во вода или било која друга течност за да избегнете оштетување. Верувајте му на нашиот висококвалитетен фен за чевли за да ги одржувате обувките во врвна состојба!.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи