.

.

New
Вингхаус Х Здраво Кити Мека Силиконски Пенкало Молив Случаи &засилувач; Маркер Организатор Козметички Торбичка Носителот За Девојки Жени

Вингхаус Х Здраво Кити Мека Силиконски Пенкало Молив Случаи &засилувач; Маркер Организатор Козметички Торбичка Носителот За

DEN 400.64

Стока
Во продавницата

ОФИЦИЈАЛНО САНРИО ЛИЦЕНЦИРАН-пенкало торба со симпатична здраво Писе дизајн. ГОЛЕМО ГОЛЕМО СКЛАДИРАЊЕ-Држи до 25-30 пенкала. ДОБАР ПОДАРОК-тоа ќе биде одлично за вашата ќерка или внука , бпа слободен материјал е безбеден. МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН - не само торбичка за пенкало, туку може да се користи и како козметичка торба за шминка, торба за лекови или занаетчиска торба итн. Мултифункционален како што е, тоа може да биде подарок за соучениците, пријателите и децата. Тоа е одлична опција за секој што треба да организира пенкала, моливи, четка за шминка или други предмети што треба да ги одржува организирани и складирани. Совршен за деца на училиште, дома, во нивната работна маса, ранец, чанта, во автомобил или додека сте во движење - одговара на пенкала, моливи, сјај за усни, маркери, уметнички материјали, налепници, поштенски марки или играчки. Пвц бесплатно и направено со фсц сертифицирано пакување. НАЗАД НА УЧИЛИШТЕ ТОЧКА - мора предмети за новиот семестар.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи