.

.

New
амфилм [2+2 Пакувајте Заштитник За Екран Со Калено Стакло Со Еден Допир За Samsung Galaxy S23+/S23 Плус 6,6 Инчи со Заштитник на Објективот На Фотоапаратот, 9h Цврстина, Лесна Инст

амфилм [2+2 Пакувајте Заштитник За Екран Со Калено Стакло Со Еден Допир За Samsung Galaxy S23+/S23 Плус 6,6 Инчи со Заштитник

DEN 135.84

Стока
Во продавницата

●Патентирана Технологија За Автоматско Усогласување●Совршена инсталација во рок од 60 секунди! Заштитникот На Екранот S23 plus е вграден во пластична рамка која совршено се вклопува преку вашиот телефон. Поставете ја рамката на телефонот, повлечете надолу по средината и готово! Погледнете го Нашето Видео За Инсталација за да видите колку е лесно да го користите Нашиот Иновативен Заштитник На Екранот За Автоматско Усогласување Со Еден Допир. ●Работи Само За Samsung Galaxy S23 Plus / S23 + 5 G 6,6 инчи 2023. Ве молиме проверете го моделот на вашиот телефон пред да го купите овој заштитник на стаклениот екран. €9h Цврстина Zalaxy S23 plus заштитниците на екранот се создаваат од супер отпорно на ГРЕБЕЊЕ 9h тврдо стакло за да го заштити вашиот екран од гребнатини, прашина, капка, масло и дамки од отпечатоци. €2+2 Пакет€ 2* Samsung Galaxy S23 Плус / S23 + 6.6 " Заштитници На Екранот, 2* Заштитници На Објективот На Камерата, со 2 комплет алатки за автоматско усогласување (заштитниците на екранот се претходно инсталирани во алатката за автоматско усогласување) и сѐ што ви треба за да ги инсталирате!. ●Анти-Отпечаток од Прст qmfilm заштитник на екранот За Samsung Galaxy S23 Plus / S23 + е завршен со олеофобна обвивка за намалување на отпечатоците од прсти и обезбедување на ултра јасна висока дефиниција со 99,9% транспарентност.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи