.

.

New
Мандука Еко Суперлит Јога Мат За Патување - Лесен, Лесен За Тркалање И Преклопување, Издржлив, Нелизгачки Зафат, Дебелина од 1,5 мм, 71 Инч

Мандука Еко Суперлит Јога Мат За Патување - Лесен, Лесен За Тркалање И Преклопување, Издржлив, Нелизгачки Зафат, Дебелина од

DEN 1147.20

Стока
Во продавницата

ЕКО СУПЕРЛИТ : Патната подлога еко Суперлит на Мандука ја зема нашата природна подлога во движење; Целата преносливост, без да се жртвува поддршката и стабилноста; Каде и да ве однесе вашата практика, Еко Суперлитот е таму за да ве поддржи. ВО ДВИЖЕЊЕ ФИТНЕС : Идеален За јога, топла јога, Пилатес или која било фитнес класа; Еко Суперлитот не е абсорбента, но сепак природно зафатен; со дебелина од 1,5 мм, подлогата лесно се тркала и се преклопува за крајна преносливост. ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛ : Природна текстура за супериорна влечна сила; површината Со Затворени ќелии спречува пот да навлезе во подлогата, цврсто ткаениот крим се спротивставува на кинење или истегнување; 99% без латекс. ОДРЖЛИВО : Секоја еко подлога е направена од биоразградлива, 100% природна гума од дрво со нетоксични средства за пенење, неазо бои, без ПВЦ или штетни пластификатори; Целиот отпад повторно се користи за процес на производство на нула отпад. ДЕТАЛИ ЗА ПРОИЗВОДОТ : 71 "х 24", 2,2 фунти; Избришете по Секоја практика Со Обновување На Природната Гумена Јога Подлога На Мандука; 100% природно добиени состојки, нежната формула го враќа сјајот на подлогата и го продолжува нејзиниот животен век; Боја На Јаглен. Патната Подлога еко Суперлит е идеална за секој што е во движење. Дебелина од 1,5 мм за преклопување + одете за крајна преносливост. 99% без латекс и направен без пвц, токсични пластификатори или штетни бои. За чување, тркалајте мандука еко душеци со горната страна свртена нанадвор. Ова ги одржува аглите на подлогата рамни кога вежбате. Површинската текстура на душеците Мандука се подобрува со употреба. Најдобар начин за кршење на вашата подлога е вежбање, вежбање, вежбање.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи