.

.

New
LEPSJGC Патување Куче Автомобил Седиште Покритие Преклопување Хамак Миленичиња Превозникот Носење Мачка И Куче Транспорт

LEPSJGC Патување Куче Автомобил Седиште Покритие Преклопување Хамак Миленичиња Превозникот Носење Мачка И Куче Транспорт

DEN 7916.00

Стока
Во продавницата

Производи за домашно патување за сопствениците на домашни миленици. Погоден е за патување, излегување и нема да го извалка автомобилот. Соодветна сезона : Четири сезони. Материјал : 600д Оксфорд Пвц. Боја како што е прикажано. Домашно Милениче Превозникот Куче Водоотпорен Назад Превозникот Куче Седиште Куче Превозникот Автомобил Импровизирана Лежалка. Производи за домашно патување за домашно милениче owners.It погоден е за патување, излегување и нема да го извалка автомобилот.Соодветна сезона : Четири сезони.Материјал : 600д Оксфорд Пвц.Боја како што е прикажано.Големина : како што е прикажано.Конверзија : 1 инч = 2,54 см.Лесен за инсталирање.Пакетот вклучува : 1 X Куче Автомобил Седиште Carrier.Travel Куче Автомобил Седиште Покритие Виткање Хамак Миленичиња Превозникот Носење Мачка И Куче Транспорт.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи