.

.

New
Јуни Цути Роза Цвет Остави Круна Невестински Ореол Лента За Глава Со Прилагодлива Лента

Јуни Цути Роза Цвет Остави Круна Невестински Ореол Лента За Глава Со Прилагодлива Лента

DEN 1.67

Стока
Во продавницата

Рачно изработен предмет. Материјал : крпа. Со прилагодлива лента, одговараат на повеќето глава. Лесен за облекување, удобен за носење и нема да ја закачи косата. Убава за невестински, деверуши или цветни девојки на свадба, фестивали, фотографија итн. Одличен дизајн, добра квалитетност, многу бои, можете да ја изберете саканата боја, да одговарате добро да се облекувате.Со прилагодлива лента, одговарајте на повеќето глави, многу лесна и удобна за носење.Можете да ни за свадба,роденден,бебе туш,мајчинство фото реквизит, фестивал и др.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи