.

.

New
Цвет Срце Монистра Шарм Лента Мобилен Телефон Јаже Виси Синџир За Жени Девојки Подароци Мобилен Телефон Шарм

Цвет Срце Монистра Шарм Лента Мобилен Телефон Јаже Виси Синџир За Жени Девојки Подароци Мобилен Телефон Шарм

DEN 964.80

Стока
Во продавницата

●Соодветна Димензија● Совршени и идеални додатоци ЗА САМОСТОЈНО правење подароци за семејства или пријатели. ● Материјал ● Акрилен материјал. Силно најлонско јаже, спречува паѓање и додека сте во движење или кражба кога телефонот е на вашиот зглоб. ®Широк Шарм За Телефонски Ремени За употреба + јажето За мобилни телефони е доволно силно за да издржи предмети како што се телефони, камери, MP3, приврзоци за клучеви, ранци, i Pods, лесни електронски додатоци, чанти и други предмети. ●Совпаднат q Побрзајте И поседувајте ги овие модерни шарм и синџири на телефони со вашите најдобри оваа сезона. Phoneетиката на телефонот шармира е автопортрет помошен реквизит за огледалото, а исто така е пошарен со уметноста на ноктите. Овој ремен за зглоб на мобилен телефон се совпаѓа со облека во различен стил, што ќе ве однесе до мода. ①Прилика додадете малку боја На вашиот телефон со овој симпатичен и сладок трендовски шарм на телефонот со пастелна мушка, пенливи и светли пастелни бои ќе ви ја донесат добрата атмосфера секој ден. Совршен е за Ова Летно време како подарок за вашите пријатели, врсници, наставници и себе си. €Карактеристика} Материјал : Акрилна Категорија : додатоци За Мобилни телефони Стил : Мода И Секојдневна Функција : анти-Изгубен синџир на телефони.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи