.

.

New
Вијали на рецепт во аптека, шише со лекови отпорни на деца од килибар, шише со притискање на 60 ДРАМ, вклучени капачиња, пакет од 115 од Sponix

Вијали на рецепт во аптека, шише со лекови отпорни на деца од килибар, шише со притискање на 60 ДРАМ, вклучени капачиња, пакет

DEN 783.84

Стока
Во продавницата

Вијали со капа отпорна на деца (вклучени капачиња). Амбер ампули со бела капа. Цената вклучува ампули и капачиња достапни во повеќе димензии со висок квалитет и отпорна на светлина : Внатрешен дијаметар на отворање- 1 12/16 "Обем- 6" Висина- 5 1/2 ".

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи