.

.

New
ХЕРАН Нема Шоу Чорапи Мажи Големина 6-12, 8-Пара Ниско Намалување Чорапи Мажи Глуждот Атлетски Чорапи, Мрежа Со Крпа Дното

ХЕРАН Нема Шоу Чорапи Мажи Големина 6-12, 8-Пара Ниско Намалување Чорапи Мажи Глуждот Атлетски Чорапи, Мрежа Со Крпа Дното

DEN 137.44

Стока
Во продавницата

97%Полиестер 2%Гума 1% Спандекс. Машинско Перење. ●Премиум Ткаенина Со Дното На Крпата● : Изработена од врвна ткаенина за истегнување за оптимална мекост и дебелина. Дизајнот на дното на пешкирот во голема мера ја зголемува удобноста на стапалото и го намалува триењето на стапалата. ●Чорапи со низок крој за мажи се направени од висококвалитетен материјал кој е мек, дише, ја отстранува влагата и ги одржува вашите стапала удобни цел ден. 3д плетената мрежеста структура ги одржува вашите стапала суви и ладни. Совршена пропустливост и отстранување на влага што ви овозможува да уживате во активности на отворено како трчање или пешачење. ●Подобрено Амортизирање Q : беспрекорното затворање на прстите на машките чорапи со низок крој спречува абразија на прстите и го намалува триењето. Подобреното амортизирање под предното стапало и петицата носи удобност и апсорпција на ударот за време на трчање, пешачење и вежбање. ● Без Шоу Чорапи Совршено Вклопување Q : чорапите доаѓаат со еластична лента на устата, добро испружената лак за компресија обезбедува поддршка и стабилност, што помага да се задржат чорапите на место и да се намалат лизгањата. Надградениот дизајн за зајакнување на пети-пета обезбедува одлична издржливост. ①Повеќеприродна Практичност● : ХЕРАН С / А е секогаш посветен на тоа да им донесе на клиентите елаборирани чорапи во различни стилови и удобни. Менс не шоу чорапите се погодни за сите сезони, обезбедувајќи совршена поддршка и за секојдневно домашно слободно време и за спорт.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи