.

.

New
Легендите Никогаш Не Умираат, Ад. Леброн Џејмс | Водач на Сите Времиња | 12 х15 Врамен Фото Колаж

Легендите Никогаш Не Умираат, Ад. Леброн Џејмс | Водач на Сите Времиња | 12 х15 Врамен Фото Колаж

DEN 1.33

Стока
Во продавницата

ЛЕГЕНДАРЕН КВАЛИТЕТ : оваа професионално споена, црна лакирана рамка доаѓа со (1) 8" х 10" фотографија, (1) 3" х 5" фотографија и (1) биографија монтирана на двојно подмачкување со наклон под стакло-и лесно може да се закачи со жица. УНИКАТНИ КОЛЕКЦИОНЕРСКИ ПРЕДМЕТИ : Секој дисплеј е рачно изработен во САД и дизајниран за неверојатна визуелна привлечност. ОДЛИЧНИ ПОДАРОЦИ : Одличен декор за секој дом, канцеларија или човек-пештера и прави совршен роденден, празник или специјален подарок за пригода. ИЗГРАДЕН И СПАКУВАН ДО КРАЈ : посветуваме дополнителна грижа при градење, пакување и испорака на вашата стока за да спречиме оштетување на стаклото или рамката, обезбедувајќи безбедна испорака на вашиот колаж со фотографии со врамена ѕидна уметност. ПОДГОТВЕН ЗА ЗАКАЧУВАЊЕ : извадете го веднаш од кутијата и ставете го веднаш на ѕидот со лесна за употреба жичана закачалка. Оваа прекрасно сплетена колекционерска презентација на фотографии е колаж од 12" х 15". Содржи офсет на фотографии 8х10 со фотографија 3х5 заедно со био или статистика. Сите фотографии и био се монтирани на двојно матирање под стакло. Овие квалитетни колектори парчиња се дизајнирани за визуелна привлечност. Ова парче доаѓа врамено во убаво извајана црна лакирана рамка со жица за лесно закачување. Уникатен колекционерски материјал за секој обожавател и тие прават одличен подарок! Ако сте колекционер, љубител на спортот, љубител на историјата или сите горенаведени, Легендите Никогаш не Умираат има обемна колекција на незаборавни фотографии и историја на легендарните моменти на животот. Овие рачно изработени колажи прикажуваат познати и возбудливи фотографии, биос и значајни настани, убаво врамени под мат со накоси и заштитно стакло. Прославете ги вашите омилени музички уметници, филмови, спортски тимови и херои, познати личности и забавувачи, историски настани и многу повеќе.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи