.

.

New
Кабилок Пластични Канти Автомобилски Канти за Ѓубре 3 парчиња Висечки Кујнски Канти За Отпад Држач За ѓубре контејнери За собирање Остатоци Од Храна Преку Фиока На

Кабилок Пластични Канти Автомобилски Канти за Ѓубре 3 парчиња Висечки Кујнски Канти За Отпад Држач За ѓубре контејнери За собирање

DEN 0.67

Стока
Во продавницата

Едноставно, но не и поедноставно, може да одговара на различни стилови на украсување на домот. Едноставно и модно што одговара на модерното семејство. Одличен сад за отпад за вашиот дом или канцеларија. Добро конструиран од висококвалитетен пластичен материјал, издржлив и практичен за долготрајна употреба. Одличен сад за обвивки, марамчиња, хартија, датотеки и друго несакано ѓубре. Работете добро во просторијата за учење, кујната, дневната соба, суетите, внатрешните кабинети и многу повеќе. Опис ова е кујнска канта за ѓубре. Добро изграден од издржлив пластичен материјал. Монтиран на ѕид и непокриен, одземете ги трошките во вашиот живот и дајте си живот. За секоја соба во вашиот дом или канцеларија. Едноставно и модно што одговара на модерното семејство. Карактеристики-Материјал : Пластика-Боја : Избрана Боја.- Големина : околу 21Х16СМ. Пакет, Вклучувајќи 3 х Корпи За Отпадоци.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи