.

.

New
Брава Надолу Куче Јака Појас Брава Сад Ѕвезда Црна Сад Знамиња 16 до 23 Инчи 1.5 Инчен Широк, Разнобојни, Dc-W32119-WM

Брава Надолу Куче Јака Појас Брава Сад Ѕвезда Црна Сад Знамиња 16 до 23 Инчи 1.5 Инчен Широк, Разнобојни, Dc-W32119-WM

DEN 1.00

Стока
Во продавницата

Одговара на 16-23" големина на вратот и е широк 1,5". Бравата е минијатурна автентична Брава на Безбедносниот Ремен, така што ќе го притиснете централното копче за да го ослободите затворачот. Изработена од полиестер со висока густина и издржливи челични компоненти, оваа јака е изградена да трае и има прекрасни живописни уметнички дела. Овој патентиран производ (Д609, 408) е рачно изработен во САД Со Тока Надолу и е официјално лиценциран со Тока Надолу. Појавување води/каишки на располагање. Вашето куче ќе зборува за градот кога луѓето ќе забележат дека ја носат Оваа прекрасна Јака За Кучиња Со Сигурносен Појас Изработена Од полиестер Со висока густина и издржливи челични компоненти, оваа јака е изградена да трае. Се одликува со прекрасни живописни уметнички дела. Бравата е минијатурна автентична Брава на Безбедносниот Ремен, така што ќе го притиснете централното копче за да го ослободите затворачот. Овој производ Е Направен во САД Со Тока Надолу Ад. и официјално лиценциран со Тока Надолу.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи