.

.

New
МЕМОРИЈАЛЕН Накит За Миленичиња BIAIHQIE Со Мачка Од Нерѓосувачки Челик Кремирање Урна Приврзок Држете Пепел Спомен Спомен Накит

МЕМОРИЈАЛЕН Накит За Миленичиња BIAIHQIE Со Мачка Од Нерѓосувачки Челик Кремирање Урна Приврзок Држете Пепел Спомен Спомен Накит

DEN 257.60

Стока
Во продавницата

Материјал : ЗАШТИТА НА Животната СРЕДИНА 316l Изработени од нерѓосувачки челик, издржливи, без избледени, не-оцрнети,водоотпорни.Погоден за носење за време на сите вежби и активности. Оваа меморијална конзерва за приврзоци содржи мала количина сушено цвеќе, нечистотија, специјални пораки, коса, парфем, креми и пепел. Овој ѓердан од урна може да се користи за накит за кремирање,накит од урна, Урна за Кремирање, ѓердани за пепел, урни за пепел. Меморијален Подарок : Совршен за секоја пригода за давање подарок,одличен подарок за пријателите, љубовникот или семејството На Божиќ, Роденден, Денот На Вљубените, Годишнината, Денот на Мајките итн.Однесувајте се кон себе или некој посебен на овој ѓердан. Пакетот Вклучува : Дојдете Со бесплатен синџир, комплет за полнење инка, идеален за спомен, спомен подарок!.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи