.

.

New
NBgame Слушалки Слушалки Адаптер За Слушалки Конвертор За Microsoft Xbox 360 Контролер

NBgame Слушалки Слушалки Адаптер За Слушалки Конвертор За Microsoft Xbox 360 Контролер

DEN 1.67

Стока
Во продавницата

Платформа : Мајкрософт Xbox 360. Вклучен пакет : 1 ПАРЧИЊА. Овој Конвертор За Слушалки ви овозможува да го поврзете микрофонот за слушалки со вашиот контролер. Само приклучете го во приклучокот за проширување на контролорот и потоа приклучете ги сите слушалки во слушалката. 1 x Слушалки Конвертор За Xbox 360. Вклучен пакет : 1_ Слушалки За Слушалки Конвертор За Xbox 360 ЗАБЕЛЕШКА : само Додатоци.не е вклучен контролорот. Боја : бела слушалка / микрофон приклучок тип : 3.5 мм Платформа : Мајкрософт Xbox 360.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи