.

.

New
ВИКТОРИЈА VE02-99-Bnp-1 Игри Столици, Црна&засилувач;Точки

ВИКТОРИЈА VE02-99-Bnp-1 Игри Столици, Црна&засилувач;Точки

DEN 5919.84

Стока
Во продавницата

Димензија : висина на седиштето : 49"-52", перница за седишта : 22"х 20". Покрај тоа, вртливите тркала за лизгање од 360° лесно можат да ротираат дури и на теписи. 15° контролирано лулка, ви овозможува да се опуштите дури и да седите во работниот режим. Силна метална рамка. Висококвалитетната Кожа и контрастниот мрежест тапацир во боја го комплетираат модерниот, висококвалитетен изглед и чувство. Иновативен дизајн инспириран од луксузни автомобили, големиот целокупен стил овозможува Викторија да стане популарен бренд за игри за возрасни и тинејџери, и гејмери и бизнисмени. ①Chономски Стол За Игри 】ономски заоблен висок грб инспириран од тркачки автомобили природно одговара на кривините на грбот, помагајќи да се ослободи заморот предизвикан од продолжено седење поефикасно од обичните столчиња за биро. Отсекогаш соработувал со познати клубови и популарни игри.●Избран Висококвалитетен Материјал€викторија гејмерски стол со висококвалитетен материјал што се користикожа-пријателска и отпорна на абење премиум стп кожа која лесно се чисти, бавен сунѓер за враќање и издржливи влакна со висока јачина, носи совршена рамнотежа помеѓу удобноста и издржливоста и ви дава неверојатно искуство за седење. 3д Прилагодлив Потпирач за Раце. ●Надграден Потпирач За Раце И Механизам За Навалување ● надградените потпирачи За раце не само што се завиткани со СТП за подобро искуство, туку можат да се прилагодат и во 6 агли, што ќе ви овозможи да не чувствувате воздржаност во канцеларија или игри. Со овој стол за компјутерски игри, можете да уживате во слободното време без бучава. ●Цврст и Издржлив Q Рамката е изработена од тежок челик од автомобилско одделение, кој е поцврст од обичниот челик. ®Избран Од Тимот За Е-спортови . Со текот на годините, Викторија отсекогаш им обезбедувала на клиентите професионални производи и освојувала добра репутација за својот висок квалитет. Густо обложените потпирачи за раце може да се остават до горниот дел од телото, да се превртат за да се овозможи непречено движење секогаш кога ви треба. И возрасните и тинејџерите можат да добијат одлично седечко искуство со овој ergономски стол со флексибилно прилагодување на столот според вашите потреби. ●Инсталирај и Димензија Ќе ви бидат испратени Детални упатства со сите додатоци за да можете лесно да го соберете канцеларискиот стол за игри. Опремен со потпирач за глава, лумбална перница, широка перница за седишта и странични крилја, столот обезбедува силна поддршка за вратот, половината и ' рбетот. столчето За компјутерски игри Викторија е производ од професионално одделение препознаен од професионални тимови за игри.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи