.

.

New
Тетоважа Алатка Тетоважа Тетоважа Тетоважа Цимен Тетоважа Алатка Црна Наклон Анти Лизгање Тетоважа Нога Педал Компактен Тетовирање Прекинувач

Тетоважа Алатка Тетоважа Тетоважа Тетоважа Цимен Тетоважа Алатка Црна Наклон Анти Лизгање Тетоважа Нога Педал Компактен Тетовирање

DEN 2.33

Стока
Во продавницата

Аголот на наклон одговара на ergономскиот дизајн, кој ве одржува да не се чувствувате уморни за долгогодишна работа. Површината против лизгање е убав и практичен. Високи чувствителни вграден во прекинувач дизајн. Абс материјал, нетоксичен, безбеден и издржлив за долготрајна употреба. Компактен и пренослив, лесен и удобен за носење за секаде на работа. Ел ангуло биселадо се адапта ал дисењо антономико, ло евита се сиента канзадо дуранте мучо тимпо де трабајола површини антидеслизанте ес атрактива и практика.Дисењо де прекинувач инкорпорадо де алта сензибилидаматеријал АБС, без токсико, сегуро и дурадеро пара усова ларго плазо.Компакто и портатил, facil y практично де llevar para operar en cualquier lugardessription : Наклон тетоважа нога педалата е од витално значење прекинувач за тетовирање. Има висок чувствителен вграден дизајн на прекинувач, со допирање на стапалото, ќе работи за да започне машината за тетовирање. Абс материјал, нетоксичен, безбеден и издржлив за долготрајна употреба. Површината против лизгање е убав и практичен. Карактеристики : абс материјал, нетоксичен, безбеден и издржлив за долгорочна употреба. Висок чувствителен вграден дизајн на прекинувачот. Површината против лизгање е убав и практичен. Аголот на наклон одговара на ergономскиот дизајн, кој ве одржува да не се чувствувате уморни долго време. Компактен и пренослив, лесен и удобен за носење за секаде на работа. Одлична алатка за тетовирање. Спецификации : Материјал : АБС Боја : Црна Точка Големина : прибл. 10 * 6 * 3.5 цм / 3.9 * 2.4 * 1.4 Инчен Пакет Тежина : прибл. 104г Тип На Ставка : Вклучен Е Пакет Со Педали За Тетовирање : 1 х Педала за Тетоважа со Кабел.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи