.

.

New
Еко Машки Лајт Хибрид Гор-текс Водоотпорна Чука Чизма

Еко Машки Лајт Хибрид Гор-текс Водоотпорна Чука Чизма

DEN 0.67

Стока
Во продавницата

Полиуретански ѓон. Вратило мери приближно Глуждот од лак. Отворање на подигање мерки околу 10" околу. Доверлив гор-ТЕКС хидроизолација. Нашиот потпис еко флуидформ беспрекорна конструкција обезбедува меко, флексибилно, флуидно движење. Уникатно текстура, лесен надворешен ѓон. Изработен во врвна кожа или солиден подмачкан нубук направен ОД ЕКО. Мека текстилна постава и дебел текстилен ѓон за дополнителна удобност. ХИБРИДНИТЕ чевли ЕКО С. ЛАЈТ се за човекот кој бара функционален стил што одговара на неговите опуштени сензибилитети. Овие модерни чизми чука го карактеризираат златниот стандард во хидроизолација - ГОР-ТЕКС. Покрај тоа, ХИБРИДОТ ECCO S. LITE има ултра лесен надворешен ѓон кој е подебел во пределот на петицата и падини со облога долж јаката за целодневна носливост. Освојте се што ќе ви се најде НА патот ВО ХИБРИДОТ ЕКО С. лајт.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи