.

.

New
Ролингс Лансира Машки Шорцеви Со Џебови-Машки Шорцеви За Вежбање-Удобно-Опуштено Вклопување-Материјал За Брзо Сушење

Ролингс Лансира Машки Шорцеви Со Џебови-Машки Шорцеви За Вежбање-Удобно-Опуштено Вклопување-Материјал За Брзо Сушење

DEN 3.33

Стока
Во продавницата

95% Полиестер, 5% Спандекс. Увезени. ОПУШТЕНО ВКЛОПУВАЊЕ Дизајнирано имајќи ја предвид удобноста за да ви помогне да се чувствувате неограничено додека тренирате. ПРО ДРИ плус материјалот За Брзо сушење ве одржува ладни и суви во текот на тренингот. ЏЕБОВИ за да ги обезбедите сите работи што можеби ќе ви требаат. ВНАТРЕШНАТА ВРВКА За ВЛЕЧЕЊЕ Помага да се одржи соодветно вклопување. МАТЕРИЈАЛОТ БЕЗ БРЧКИ Обезбедува издржливост и чист изглед по секое перење. ИНОВАЦИИ НА РОЛИНГС-КОНКУРЕНТНА ПРЕДНОСТ ШТО ТРЕБА да СЕ ЗЕМЕ НА ТЕРЕНОТ Во Ролингс, нашата посветеност на квалитетот и разбирањето на потребите на играчите е конструирана во секој од неговите бејзбол производи. Нашите лилјаци, ракавици за полиња, шлемови и ракавици за вата се специјално дизајнирани да ги задоволат ригорозните барања на денешните елитни играчи. КАРАКТЕРИСТИКИ НА ОВИЕ ШОРЦЕВИ : Овие релаксирани шорцеви за обука за лансирање се направени со про-ДРИ плус материјал за управување со влага. Овие удобни и лесни шорцеви имаат внатрешна врвка за влечење и се без брчки.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи