.

.

New
ILDZSH За Lenovo Таб M8 3 Gen Таблет случај 8.0 инчен, Мала Тежина Деца случај За Lenovo M8 2 gen EVA Рачка Капак За Леново Паметни Таб М8 HD/FHD

ILDZSH За Lenovo Таб M8 3 Gen Таблет случај 8.0 инчен, Мала Тежина Деца случај За Lenovo M8 2 gen EVA Рачка Капак За Леново

DEN 255.84

Стока
Во продавницата

[Компатибилност] За Леново Таб М8 4-Ти Генерал/Леново Таб М8 ХД (ТБ-8505Ф/8505Х), Леново Таб М8 ФХД (2-ри Генерал) ТБ-8705Ф, Леново Таб М8 (3-Ти Генерал) ТБ-8506Ф/ТБ-8506Х.ве Молиме проверете го вашиот модел пред купување. [Детски Безбеден Материјал] куќиштето за таблети Леново м8 е изработено од детски ПРИЈАТЕЛСКИ материјал ЕВА, мала тежина, отпорен на удари, со подигнати рабови на рамката на екранот, густата пена целосно го покрива грбот,страните и се протега над површината на екранот на таблетот, Целосно ја штити машината од оштетување. [Уникатен дизајн на рачката] леново таб м8 случај од 4-та генерација е опремен со рачка од материјал ЕВА, која е многу погодна за употреба за деца. Тоа е погодно за извршување. Рачката е покриена со честички против лизгање, што ја прави раката да се чувствува удобно, а мекиот материјал не ја повредува раката. [Симпатична и практична заграда] задниот дел на куќиштето за таблети леново 8 инчи е опремен со држач за материјал ЕВА како крилја, што е погодно за складирање. Двата начини на гледање или пишување може да се префрлат по желба, што го прави добар партнер во секојдневниот живот. [Висок квалитет на услугата] овој случај леново таб м8 3-та генерација има различни бои од кои можете да изберете за да ги задоволите вашите различни потреби. Ако имате какви било прашања, можете да не контактирате во секое време, а ние ќе ви обезбедиме искрени услуги!. Компатибилен модел : леново таб м8 2-ри генерал/3-ти генерал/4-ти генерал Големина На Таблета : 8,0 инчи. Материјал : Ева Забелешка : тоа е некомпатибилно со другите модели. Ве молиме проверете го вашиот таблет пред купување. Применлива толпа : возрасни и деца. Карактеристики : заграда ЕВА, отпорна на удари, со рачка. Содржина на пакетот : а ева случај за леново м8 таблета.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи