.

.

New
6 - Сметајте Кујнски Сунѓери Во Облик На Тост За Миење Садови Без Гребење И Чистење, Слатки И Биоразградливи, 40% Поголеми Компресирани Целулозни Сунѓери, Еко-Скокачк?

6 - Сметајте Кујнски Сунѓери Во Облик На Тост За Миење Садови Без Гребење И Чистење, Слатки И Биоразградливи, 40% Поголеми Компресирани

DEN 3.33

Стока
Во продавницата

ПРИРОДНИ И ЕКОЛОШКИ-Скокачките Сунѓери Некамоку се 100% природни сунѓери од целулоза направени од дрвена пулпа. Тие се биоразградливи, компостирани и доаѓаат во пакување без пластика-идеален избор за кујна со нула отпад. ГОЛЕМИ И ERGОНОМСКИ - нашите тешки сунѓери за чистење не само што се поголеми од другите компресирани сунѓери за 40%, туку можат да се пофалат и со ergономска форма. Овој дизајн ги прави поудобни за држење на возрасните и бара помалку напор при миење садови. УНИКАТЕН И ОРИГИНАЛЕН-сунѓерите за компостирање во облик на тост се компресирани на 10% од нивната оригинална големина и се активира вода. Клеточната структура им овозможува лесно и брзо да се исушат и да не се гребат и во садовите. БЕЗ МИРИС И ИЗДРЖЛИВ-Уморни од смрдлива кујна крпа? Пробајте ги нашите сунѓери од растително потекло! Тие траат подолго и остануваат без мирис. Секој сунѓер за чистење во домаќинството може да се користи најмалку еден месец, што ги прави совршени за вашите потреби во кујната. ГАРАНТИРАНО ЗАДОВОЛСТВО-ние се грижиме за вашето искуство и стоиме зад нашиот производ. Ако наидете на какви било проблеми, ве молиме кажете ни и ние ќе сториме се што можеме за да го направиме тоа правилно. Ние го цениме вашето задоволство пред се друго. Овој кујнски сунѓер за чистење има дизајн во форма на тост кој вклучува ergономски принципи за да обезбеди попријатно искуство за корисниците. Со својата дарежлива големина и удобен стисок, ја рационализира вашата рутина за чистење кујна и ја прави понапорна. ОВАА МАГИЈА компримиран сунѓер "картички" се исто така дизајнирани симпатична и убава. Тие можат да бидат совршени Исечоци САМИ ЗА деца. Смешно е и за децата да ги набљудуваат компресираните сунѓери отекува по хидрирани и развиваат интерес за вршење домашни работи.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи