.

.

New
Календар ЗА Доаѓање НА КАКСИЕНДТ 2022 За Девојчиња, 24-Дена Божиќен Календар ЗА Одбројување Сам Комплет За Правење Нараквици Вклучува 22 Извонредни Монистра 2 Нараквиц

Календар ЗА Доаѓање НА КАКСИЕНДТ 2022 За Девојчиња, 24-Дена Божиќен Календар ЗА Одбројување Сам Комплет За Правење Нараквици

DEN 1.67

Стока
Во продавницата

️ ● Божиќен Календар за одбројување : има 24 прозорци на кутијата, и секој одговара на број. Отворете прозорци секој ден од 1 до 24 декември и ќе добиете прекрасен Божиќен украс. ?Пакетот содржи : Доаѓањето календар кутии вклучува 22 легура монистра приврзоци, две нараквици, и честитка, па детето ќе биде полн со изненадувања секој ден во текот на декември. ?Безбедносен материјал : сите наши монистра и нараквици се направени од легура. Ние ги полираме и тие се 100% нетоксични. Календарот за доаѓање на девојчињата е вашиот најдобар избор, направете го празничното искуство на вашето дете попријатно. ️ € DIY креативност : Календарот За Доаѓање На Мали Деца 2022 е дизајниран да им помогне на децата да ги развијат своите уметнички вештини. Во комплетот има две нараквици, кои можат да се совпаднат на кој било начин. ?Идеален божиќен подарок : Календар за Доаѓање 2022 тинејџерките се одличен подарок за вашата ќерка, внука, внука и добри пријатели. Одличен производ за родителите да воспостават поблиски односи со своите деца.и е погодна за растот на децата. Доаѓа божиќ,календарот ЗА доаѓање НА КАКСИЕНДТ 2022 година е одличен подарок за девојчиња и тинејџери!.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи