.

.

New
WHYUNM26 Комарец Игра Шатор Крошна Преклопување Мрежа Без Дно Инсекти Штит Девојки Соба Кревет Декор Шатор Заштита Деца &засилувач; Возрасни

WHYUNM26 Комарец Игра Шатор Крошна Преклопување Мрежа Без Дно Инсекти Штит Девојки Соба Кревет Декор Шатор Заштита Деца &засилувач;

DEN 1119.84

Стока
Во продавницата

Мрежа. Увезени. ?●ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛ●Мрежеста Мрежа Што Дише, држачот е материјал од цевка од стфиберглас, издржлив. Што може да обезбеди безбедна и удобна средина за спиење без никаков притисок. ?●ЗАШТИТЕН и ДИШЕ со густите мали мрежести дупки, шаторот работи добро за да ги задржи комарците надвор.Го одржува воздухот да тече. Вие и вашето семејство заслужувате најдобра заштита, изберете го лидерот на пазарот. ?●ЛЕСЕН за УПОТРЕБА, исклучителен дизајн, лесен за употреба, не е потребна инсталација, брз за изградба. Лесно за нагоре, автоматски се поставува за 3 секунди и се користи веднаш. Исклучителен дизајн, лесен за употреба, не е потребна инсталација, брз за изградба. ?①ПРЕНОСЛИВИОТ●Преклопувањето на мрежата рамно и компактно го прави погодно за складирање и носење. Компактен и преклопен, удобен за складирање и носење, многу погоден за патување.Ротирајте за да го преклопите дизајнот, лесен за преклопување, можете да го покриете вашето бебе во секое време. ?●ВНАТРЕШЕН и НАДВОРЕШЕН е Погоден За домашно живеење, службено патување,патување итн. Може да се земе и на отворено и да се ужива во сонцето на тревникот за да се избегне вознемирување од комарци. Мрежата за комарци што се преклопува нема крпа за сончање, е одличен подарок за пријател. ?● Брзо И ЛЕСНО За Инсталирање За неколку секунди, упатства за самостојно преклопување прирачник со совети од експерти?`+ СРЕЌНО ДЕТЕ, СРЕЌНИ Родителивашето дете е каснување од комарец бесплатно додадени хемикалии на Мрежатаможете лесно да стигнете до вашето дете?● СОВРШЕН ЗА ВНАТРЕШЕН и Надворешен Простор за вашиот трем или градина за кампување за патување во тропските предели за кревет со која било големина?● Забелешка : ве Молиме дозволете грешка од 0-1 см поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да понудите.Поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот. Благодарам!? Содржина на пакетот : 1 х Комарци нето.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи