.

.

New
Темна Мачка Бејзбол Капа Прилагодлив Неструктуриран Памук Тато Капа За Заштита Од Сонце Капи

Темна Мачка Бејзбол Капа Прилагодлив Неструктуриран Памук Тато Капа За Заштита Од Сонце Капи

DEN 699.20

Стока
Во продавницата

100% памук. Увезени. Затворање на бравата. Миење Раце Само. ?Нашата пријатна бејзбол капа оди добро со повеќето тимови и прави одличен подарок за пријателите и најблиските! Погоден за сите спортови во затворени простории и на отворено, како што се : трчање, фитнес, патување, натпревар, хип-хоп забава итн. сите внатрешни и надворешни спортови, како што се : трчање, фитнес, патување, натпревар, хип-хоп забава итн. ?МОДА СО ПОВЕЌЕ ПОВТОРУВАЊА : Носете ја оваа гроздобер бејзбол капа и избегнувајте да го загрозувате вашето здравје и безбедност со одење на отворено без соодветна заштита од сонце. Носете ја оваа удобна бејзбол капа за хип хоп за сите ваши активности на отворено за да ја заштитите кожата од штетните УВ зраци и да ја држите косата подалеку од лицето и очите. Нашата Мачка правам Што Сакам Капите Се Прилагодливи, Така што Не Треба да се Грижите за Големини.Ова Го Прави Уште Полесен За Употреба, А Исто Така Тие Прават Совршен Подарок За Секого Во Секоја Пригода! Ние Се Погрижиме Никогаш Да Не Испратиме Ништо Што Не Би Го Носеле самите!. Фокусирајте се На Удобност И Удобност : Секојдневно Носење лесното метално затворање ја прилагодува шапката на вашата глава, обезбедувајќи максимална удобност и сигурно вклопување во секое време. Не грижете се дали спортската капа ќе падне додека риболов, трчање или играње други спортови, уживајте во тоа!. Без разлика дали Барате Совршена Бејзбол Капа или Лежерна Капа На Тато, Ние сме Совршени за Секојдневна Употреба. Неструктурираната Круна На Капачето Овозможува Подобро Вклопување на Вашата Глава. Кога Не Се Носи, Круната Ќе Легне Речиси Рамно Со Сметката За Лесно Складирање Од Ден На Ден.Нашите Гроздобер Бејзбол Капи Се Само За Миење Раце, Контактирајте Ме Преку Е-Пошта Со Какви Било Прашања И Ќе Ви Се Вратам Што Е Можно Поскоро!. Име : бејзбол капа. Користете пол : Унисекс. Тип На Капа : Бејзбол Капа. Материјал За Капа : Памук. Стил : слободно време, спорт. Карактеристики На Производот : Мека Лента За Пот, Дише, Брзо Сушење, Лесна Капа.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи