.

.

New
УР Впечатоци Искинати Американското Знаме - Ние Налепница Налепница Луѓе Винил Графика За Автомобили Камиони ТЕРЕНЕЦ Мотоцикли Прозорци|Бело|7,5 Х 4,2 инчи|УРИ608

УР Впечатоци Искинати Американското Знаме - Ние Налепница Налепница Луѓе Винил Графика За Автомобили Камиони ТЕРЕНЕЦ Мотоцикли

DEN 2.67

Стока
Во продавницата

Ова е налепница за пренос на винил со високи перформанси, без боја на позадина-достапна во различни бои и сопствени големини. Дизајниран за надворешни апликации користејќи Винил Avвори HP750 и може да се нанесе на повеќето чисти мазни површини; возила, прозорци, ретровизори, лаптопи, мобилни уреди, внатрешни ѕидови и многу повеќе. Вклучува упатства за апликација за помош, заедно со информации за нашата ПОМОШ и СТРАНИЦИ ЗА НАЈЧЕСТО ПОСТАВУВАНИ ПРАШАЊА кои обезбедуваат детални упатства за чистење и примена на разни подлоги. Полу проѕирна или јасна лента за пренос се користи за полесна примена. Произведени и испорачани во Соединетите ДРЖАВИ СО Ур Впечатоци ДОО и поддржани со 30 дневен план за замена. Донесени од УР Впечатоци ДОО и направени во Сад. МИСИЈАТА За ВПЕЧАТОЦИ Е да обезбедите начин да се изразите и да бидете вие. Налепниците ЗА ВПЕЧАТОЦИ од УР се исечени и произведени Со Оракал или винил со високи перформанси Avвори-Денисон, погоден за надворешна или внатрешна употреба. Налепницата е три слоја; долниот слој е подлога од хартија, средината е винил дизајн, а горниот слој е лента за нанесување. Искинато Американско Знаме ние луѓето налепници се применуваат слично на привремена тетоважа на температури кои се движат од 50°F/10°C - 90°F/32°C. можете да ја нанесете налепницата на многу мазни површини : возила, чамци, мотоцикли, моторни домови, Атв, даски за сурфање, скејтборди, станбени или комерцијални прозорци, внатрешни ѕидови, лаптопи, таблети и многу повеќе. Вклучува упатства за апликација кои ќе ве водат со вашата инсталација. Кога ќе дојде Време, Обединетите Стоиме американско знаме налепницата најлесно се отстранува со фен за коса или топлински пиштол и не остава штетни остатоци. Отстранете го преостанатото лепило со фротир крпа и минерални духови или автомобилски отстранувач на лепило (препорачуваме 3М.) налепницата е направена за еднократна употреба и не е еднократно. Сите налепници се испраќаат во 100% пакување што може да се рециклира, а преостанатиот отпад исто така може да се рециклира. БИДЕТЕ сигурни во купувањето - сите налепници ЗА ВПЕЧАТОЦИ ОД УР се поддржани со 30-дневен план за замена. Имате прашање за инсталација? Ви треба различна боја или сопствена големина? Дали ви треба сопствена налепница за тој извонреден маж, жена или дете во вашиот живот? Фрли ни линија, ќе бидеме среќни да помогнеме. Исто така, проверете ги НАШИТЕ ЧПП и Страниците За Помош за информации за производот, совети за инсталација и длабински упатства за апликација. Запомнете, УР Впечатоците се тука за да ве прослават вас и вашата уникатност. *Мат завршетоци, исто така, може да се применуваат и се забележани во описот на производот.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи