.

.

New
JG Finneran 80101010-1545A Wisp Style Screw Thread Vicle со затворање и PTFE SEPTA, килибар, дијаметар од 15 мм x 45mm висина

JG Finneran 80101010-1545A Wisp Style Screw Thread Vicle со затворање и PTFE SEPTA, килибар, дијаметар од 15 мм x 45mm висина

DEN 2.00

Стока
Во продавницата

Земја на потекло : Соединетите држави. Број на модел : 801010-1545a. Тип на производ : Снабдување со лаборатории. Тежина на пакетот на артикалот : 1,35 lb. Земја на потекло : Соединетите држави. Број на модел : 801010-1545a. Тип на производ : Снабдување со лаборатории. Тежина на пакетот на артикалот : 1,35 lb. Компоненти спакувани во чиста лента за капакот што се вклопува во фиоката за клупи за лесен пристап. Пакувањето ги одржува производите видливи и без честички. Пред -пакуваните пакувања се подготвени за употреба. Затворањето и септата по ваш избор се прикачени на ампулите.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи