.

.

New
Основачи &засилувач; В Машки Кожен Ремен Ремен Само 1 3/8 Без Тока, Ремен За Замена Погоден ЗА Слајд Брава ОД 40ММ

Основачи &засилувач; В Машки Кожен Ремен Ремен Само 1 3/8 Без Тока, Ремен За Замена Погоден ЗА Слајд Брава ОД 40ММ

DEN 3.00

Стока
Во продавницата

100% Кожа. Увезени. Затворање на крцкалка. Сува Крпа Чиста. 1 3/8"(35мм) ремен за замена на ременот, Без дупки, погоден за бравата на ременот 40мм ширина(надворешна ширина). ПРЕРАМКА ЗА ПРЕСКОКНУВАЊЕ Со Точно Вклопување : микро-прилагодлив систем за патека со 32 позиции, овозможува прилагодување од 1/4" за удобно совршено вклопување насекаде! . ПРИЛАГОДЕТЕ ГО ЛИЧНИОТ СТИЛ : различни стилови и бои на текстура-класичните ремени за лизгање на лизгачот обезбедуваат совршено совпаѓање за различни фустани. ПРИЛАГОДЕНА ДОЛЖИНА - збогувајте се со големини" помеѓу". Брзо и лесно исечете го ременот до точната големина на половината. УСЛУГА ПО ПРОДАЖБА - доколку производот има некакви проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не. Целосна наплата или бесплатна замена, која сакате. ЗАБЕЛЕШКА : ремен за ремен only.no Параметри На Ременот На бравата : Два Вида Должина : 125 см /50 инчи, до половината од 42 инчи. 145см/57инчи,Ширина на половината до 50 инчи : 1 3/8 (35мм) Материјал За Миење Раце Издржлив Со Вистинска Кожа Вистинска Кожа со премиум врвен слој за втиснување, обезбедете ја неговата издржливост и елеганција за секојдневна употреба. 1 : Горниот слој за обложување за елегантно втиснување и добро фиксирање со бравата 2 : Поделете Ја Вистинската Кожа со цврсти пломби, цврста, но мека. Вклучен пакет : 1 х кожен ремен за ремен 1 х Кутија За Подароци Елегантна Кутија За Подароци тоа е одлична идеја за подарок како подарок за роденден или годишнина за да го изненадите вашиот сопруг, момче, татко, син или некој што го сакате!.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи