.

.

New
Симпатична Коала Мечка Печатени Пасош Носителот Покритие Паричник Случај Со Картичка Слот Стп Кожа Патни Исправи Организатор Заштитник

Симпатична Коала Мечка Печатени Пасош Носителот Покритие Паричник Случај Со Картичка Слот Стп Кожа Патни Исправи Организатор

DEN 313.44

Стока
Во продавницата

Стп. Произведено во САД Или Увезено. Материјал : оваа смешна кутија за заштита на пасош е изработена од стп,мал дизајн,лесен за носење,може да се стави во торба или џеб е многу погодно,може добро да го заштити вашиот пасош од повреда. Лесен и Пренослив : оваа кутија за пасош е доволно лесна и витка за да ја држите во рака или да ја исечете на количката за багаж,па дури и кога е ставена во торбата,едвај зафаќа волумен и е многу флексибилна и удобна. Уникатен Дизајн : овој дизајн на капакот на држачот за пасош не само што е прекрасен,туку има и уникатен изглед што ќе ве натера да се издвоите од толпата, држачот за пасош картичка е совршен додаток за носење со вас каде и да одат вашите патувања. Додатоци за патување : овој паричник за пасош може да содржи пасоши,визит-картички,кредитни картички,карти за качување и цдц картички,тоа е добар начин да ги составите сите важни документи заедно, така што не треба повеќе да се грижите дали ќе заборавите нешто. Одличен Подарок : можете да прилагодите специјална заштитна футрола за вашите пријатели,семејство и колеги,така што нивните пасоши имаат единствена заштитна кутија,тоа не е само потреба за патување,туку и добар дневен производ за домаќинство, многу практичен. Пасош Носителот Покритие Случај Патување Паричник Стп Кожа Мода Печатени За Документ Организатор Со Кредитна Картичка Слот За Мажи Жени.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи