.

.

New
Бронагранд 60 парчиња Самовила На Месечината Шарм Легура Ангел Шарм Накит Шарм Приврзоци Обетки Шарм За Ѓердан Самостојни Материјали За Изработка На Накит, 6 Бои

Бронагранд 60 парчиња Самовила На Месечината Шарм Легура Ангел Шарм Накит Шарм Приврзоци Обетки Шарм За Ѓердан Самостојни Материјали

DEN 0.67

Стока
Во продавницата

Достапни се 6 Бои : шармот е во 6 бои, вклучувајќи античка бронза, античко сребро, светло сребро, злато, светло злато и розово злато. Ви дава повеќе избори за да одговарате на различни занаети за накит и да го направите вашиот накит поделикатен. Висок квалитет : Изработен од висококвалитетна легура на цинк, издржлив и цврст, не е лесен за деформација или оштетување, не е лесен за ' рѓа или кородирање, безбеден за носење. Убавите привлечности ќе создадат накит во ретро и гроздобер стил. Пакетот вклучува : ќе добиете 60 парчиња шарм на самовила месечина вкупно, 6 бои, 10 парчиња за секоја боја. Големината е долга 25мм, широка 14мм, дебелина од 2мм, дупката за висење : 2мм. шарм На самовила месечина : шармот е дизајниран со форма на месечина, а на неа седи самовила. Само што се совпадна со вашиот сопствен елегантен облекување, егзотичниот стил ќе го зајакне вашиот грациозен и благороден темперамент. Самостојно изработка На Накит : ангелските привлечности се убави додатоци за правење ѓердан, обетки, нараквица, приврзоци за чанти, ракотворби, влечење патент, синџир на клучеви, декорација на мобилен телефон и така натаму. Спецификација : . МАТЕРИЈАЛ : Легура. БОЈА : античка бронза, античко сребро, светло сребро, злато, светло злато и розово злато. ГОЛЕМИНА : како што покажува сликата, големината е 25€14€2mm.ве Молиме погледнете ја сликата за специфичната големина. Содржина на пакетот : . 60 парчиња шарм на самовила месечина(6 бои, 10 парчиња за секоја боја). Карактеристики : . АПЛИКАЦИЈА : ангелските привлечности се убави додатоци за правење ѓердан, обетки, нараквица, приврзоци за чанти, ракотворби, влечење патент, синџир на клучеви, декорација на мобилен телефон и така натаму.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи